Shitet papafingo!

Rruga “Ullishtes”, Liqeni i Thatë.
140,000€

Description

Papafingo ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri.
Në pjesën e brendshme punimet janë papërfunduar, për t`ju lënë mundësi ta rimodeloni dhe projektoni sipas dëshirës.
Sipërfaqja brendshme 144 m/2, si dhe veranda me një sipërfaqe prej 138m/2.

Në cmim përfshihen dhe 2 garazhe.
Cmimi 140.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 2977
  • Price: 140,000€
  • Property Size: 282 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Papafingo
  • Address: Rruga “Ullishtes”, Liqeni i Thatë.
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet Papafingo 2+1!

Rruga Hamdi Garunja, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 142.8

Papafingo

120,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 142.8

Papafingo

Apartament 4+1 për shitje!

Rruga Loni Ligori, Tiranë, Shqipëria

Beds: 4Baths: 3m²: 292

Papafingo

175,200€

Beds: 4Baths: 3m²: 292

Papafingo

Shitet Papafingo 3+1!

Rruga Sotri Caci, Tiranë, Shqipëri

Beds: 2Bath: 1m²: 122

Papafingo

63,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 122

Papafingo


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 me qera!

NEXT PROPERTY

Apartament 3+1 për shitje!