Shitet Papafingo 3+1!

90,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri.  Adresa: Rruga “Muhamet Deliu”, Fresku.Ai përbëhet nga tre dhoma gjumi, sallon ndenjie, korridor, dy ballkone dhe dy tualete.  Apartamenti ka orientim të mirë dhe një organizim shumë të rregullt të hapësirës së brendshme. Sipërfaqe totale e apartamentit 170 m2.
Apartamenti disponon certifikatë pronësie.
Cmimi 529 Euro/m2, total 90.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4388
  • Price: 90,000€
  • Property Size: 170 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Papafingo

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

97,000€

Shitet Papafingo 2+1!

Rruga Bill Klinton, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 122

Papafingo

97,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 122

Papafingo

Shitet papafingo!

Rruga “Ullishtes”, Liqeni i Thatë.

Beds: 3Baths: 2m²: 282

Papafingo

140,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 282

Papafingo

Apartament 4+1 për shitje!

Rruga Loni Ligori, Tiranë, Shqipëria

Beds: 4Baths: 3m²: 292

Papafingo

175,200€

Beds: 4Baths: 3m²: 292

Papafingo


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!     

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 me qera!