Shitet Apartament 3+1!

60,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri.
Adresa: Rruga e Dajtit, Fresku.
Ai përbëhet nga tre dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon dhe dy tualete.
Orientimi i apartamentit është Jug Lindje.
Sipërfaqe totale e apartamentit 124 m2.
Apartamenti disponon certifikatë pronësie.
Cmimi 485 Euro/m2, total 60.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4097
  • Price: 60,000€
  • Property Size: 124 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

75,000€

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Bill Klinton, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

75,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 94

Apartament

53,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 94

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 102

Apartament

44,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 102

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shiten Apartamente 2+1!

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 me qera!