Shitet Papafingo 3+1!

86,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri.
Adresa: Rruga “Shefqet Kuka”, Fresku.
Ai përbëhet nga tre dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, ballkon dhe dy tualete.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe shumë pak i banuar.
Sipërfaqe totale e apartamentit 160 m2.
Apartamenti disponon certifikatë pronësie.
Cmimi 539 Euro/m2, total 86.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 3798
  • Price: 86,000€
  • Property Size: 160 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Papafingo

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet papafingo!

Rruga “Ullishtes”, Liqeni i Thatë.

Beds: 3Baths: 2m²: 282

Papafingo

140,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 282

Papafingo

Beds: 4Baths: 2m²: 170

Papafingo

95,000€

Beds: 4Baths: 2m²: 170

Papafingo

62,000€

Shitet Papafingo Duplex 1+1!

Rruga Bill Klinton, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 78.5

Papafingo

62,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 78.5

Papafingo


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Ambient biznesi me qera !