Shitet Apartament Luksoz 3+1!

Rruga e Durrësit, Tirana, Shqipëria
210,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë (jo të fundit) të një pallati të ri, disponon 3 dhoma gjumi, sallon ndenjie, kuzhinë, 4 ballkone dhe 2 tualete.
Apartamenti ka një arredim bashkëkohor e modern, dhe shitet totalisht i mobiluar.
Sipërfaqja e apartamentit 140 m2 dhe ka dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi 210000 Euro.

Detail

  • Property ID: 2575
  • Price: 210,000€
  • Property Size: 140 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga e Durrësit, Tirana, Shqipëria
  • City: Tirana
  • Country: Albania

Similar Properties

Beds: 2Baths: 2m²: 129.54

Apartament

116,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 129.54

Apartament

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Allaman Dervishi, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 101.4

Apartament

60,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 101.4

Apartament

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Jordan Misja, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 103

Apartament

98,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 103

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 me qera!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1!