Shitet Apartament 3+1!

85,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e tretë në rrugën Bardhyl.
Adresa: Rruga “Bardhyl”.
Disponon tre dhoma gjumi, sallon ndenjie, korridor, ballkon si dhe një tualet.
Punimet janë shumë cilësore dhe apartamenti ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Sipërfaqja 125 m2
Cmimi 680 Euro/m2, total 85.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4195
  • Price: 85,000€
  • Property Size: 125 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Rruga
  • Country: Albania

Features

Similar Properties

460€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

460€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

Bed: 1Bath: 1m²: 68

Apartament

57,800€

Bed: 1Bath: 1m²: 68

Apartament

69,000€/i diskutueshëm

Okazion!Shitet Apartament 2+1!

Rruga Petro Korçari, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 90

Apartament

69,000€/i diskutueshëm

Beds: 2Bath: 1m²: 90

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 1+1!