Shitet Apartament 2+1!     

133,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë , në një nga zonat më të qeta të Tiranës.

Adresa: Rruga “Kolombo”, Liqeni i Thatë

Ai disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, korridor, ballkon dhe 2 tualete.

Ka një sipërfaqe prej 140 m2, me dokumenta të rregullta pronësie.

Cmimi 950 Euro/m2, në total 133.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4380
  • Price: 133,000€
  • Property Size: 140 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet Apartament 2+1!

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 110

Apartament

120,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 110

Apartament

Bed: 1Bath: 1m²: 71.1

Apartament

64,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 71.1

Apartament

Beds: 2Bath: 1m²: 120

Apartament

55,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 120

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Papafingo 3+1!