Shitet apartament 2+1!

56,160€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, vendosur në zonën e Freskut.

Adresa: Rruga “Muhamet Deliu”, Fresku.

Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, tualet dhe një ballkon.

Mundësi adoptimi në 3+1. Orientimi i apartamentit është nga Lindja.

Sipërfaqja 144 m2, 130 sip e brendshme – 14m2 verandë.

Apartamenti disponon hipotekë karabinaje.

Çmimi 390 Euro/m2, në total 56.160 Euro.

 

 

Detail

  • Property ID: 4364
  • Price: 56,160€
  • Property Size: 144 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

Beds: 2Baths: 2m²: 120

Apartament

58,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 120

Apartament

Beds: 2Bath: 1m²: 120

Apartament

55,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 120

Apartament

Shitet apartament 3+1!

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 160

Apartament

160,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 160

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!