Shitet apartament 2+1!

83,200€

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e pestë, në zonën Ali Demit.

Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon dhe një tualet.

Apartamenti ka orientim Jug-Lindje. Punimet janë cilësore me sistem kapot, sistem ngrohje, paisje inkaso, dhe dritare plastike me dopio xham.

Apartamenti sapo ka përfunduar dhe është në proces hipotekimi.

Sipërfaqja 104 m2.

Çmimi 800 Euro/m2, total 83200 Euro.

Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.

Detail

  • Property ID: 4350
  • Price: 83,200€
  • Property Size: 104 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Ali Demi
  • Country: Albania

Similar Properties

1,500€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

1,500€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

400€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 100

Apartament

400€/Muaj

Beds: 3Baths: 2m²: 100

Apartament

71,625€

Shitet Apartament 2+1 !

Rruga “Don Bosko”, Rezidenca “Fior di Bosco”.

Beds: 2Baths: 2m²: 95.5

Apartament

71,625€

Beds: 2Baths: 2m²: 95.5

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1!