Shitet apartament 2+1!

68,000€

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e dytë, në zonën Ali Demit.  Adresa: Rruga “Ali Demi”.

Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon dhe një tualet. dhe apartamenti ka orientim Jug-Perëndim.

Punimet janë cilësore me sistem kapot, sistem ngrohje, paisje inkaso, dhe dritare plastike me dopio xham.

Apartamenti sapo ka përfunduar dhe është në proces hipotekimi.

Sipërfaqja 85 m2.

Çmimi 800 Euro/m2, total 68.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4345
  • Price: 68,000€
  • Property Size: 85 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Ali Demi
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet Apartament 2+1!

Bulevardi “Zhan D’Ark”, tek Brryli.

Beds: 2Baths: 2m²: 111

Apartament

122,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 111

Apartament

100,000€/i diskutueshëm

Shitet Apartament 2+1!

Rruga e Ullishtes, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 116.8

Apartament

100,000€/i diskutueshëm

Beds: 2Baths: 2m²: 116.8

Apartament

Shitet apartament 1+1 !

Rruga Peti, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 55

Apartament

38,500€

Bed: 1Bath: 1m²: 55

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 3+1 me qera!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!