Shitet Apartament 2+1!

78,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e pestë , në një nga zonat më të qeta të Tiranës.
Adresa: Rruga “Peti”, Liqeni i Thatë.
Ai disponon 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie i bollshëm, 1 korridor, 1 ballkon dhe 1 tualet.
Orientimi i apartamentit është Lindje-Perëndim.
Ka një sipërfaqe prej 97.6 m2, me dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi 800 Euro/m2, në total 78.080 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808

Detail

  • Property ID: 4294
  • Price: 78,000€
  • Property Size: 98 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 102

Apartament

52,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 102

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Shqipëria

Beds: 3Bath: 1m²: 99

Apartament

52,470€

Beds: 3Bath: 1m²: 99

Apartament

Shitet Apartament 2+1!

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 110

Apartament

120,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 110

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 1+1!