Shitet Apartament 2+1!

85,280€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e tretë , në një nga zonat më të qeta të Tiranës.
Adresa: Rruga “Peti”, Liqeni i Thatë.
Ai disponon 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie i bollshëm, 1 korridor, 2 ballkone dhe 1 tualet.
Orientimi i apartamentit është Lindje-Perëndim.
Ka një sipërfaqe prej 106.6 m2, me dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi 800 Euro/m2, në total 85.280 Euro.

Detail

  • Property ID: 4287
  • Price: 85,280€
  • Property Size: 106.6 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

Apartament 2+1 për shitje!

Rruga Xhanfize Keko, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Bath: 1m²: 105

Apartament

97,000€

Beds: 3Bath: 1m²: 105

Apartament

600€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

600€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

Beds: 2Baths: 2m²: 97

Apartament

57,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 97

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!