Shitet Apartament 2+1!

76,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e tretë , në një nga zonat më të qeta të Tiranës.
Adresa: Rruga “Hamdi Garunja”, Liqeni i Thatë.
Ai disponon 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie i bollshëm, 1 korridor, 1 ballkon dhe 1 tualet.
Orientimi i apartamentit është Lindje-Perëndim.
Ka një sipërfaqe prej 95 m2, me dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi 800 Euro/m2, në total 76.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4258
  • Price: 76,000€
  • Property Size: 95 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

300€/Muaj

Apartament 3+1 me Qera!

Rruga, Tirana, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 95

Apartament

300€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 95

Apartament

Shitet apartament 3+1 !

Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 116

Apartament

139,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 116

Apartament

350€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rezidenca Alba, Rruga e Kavajës.

Beds: 2Baths: 2m²: 90

Apartament

350€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 90

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 1+1!