Shitet apartament 2+1!

110,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e tretë, vendosur në një zonë shumë të rregullt dhe të mirëorganizuar.
Adresa: Rruga “Ali Demi”.
Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, verandë dhe dy tualete.
Orientimi i apartamentit është Perëndim, cka bën të jetë i ndricueshëm natyralisht.
Sipërfaqja 140m2 (nga ku 40m2 janë verandë).
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekorë.
Çmimi 785 Euro/m2, në total 110.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4187
  • Price: 110,000€
  • Property Size: 140 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Ali Demi
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 1+1

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartament

33,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartament

Shitet Apartament Luksoz 3+1!

Rruga e Durrësit, Tirana, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 140

Apartament

210,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 140

Apartament

Shitet apartament 3+1 !

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 156

Apartament

70,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 156

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 3+1!