Shitet apartament 2+1!

54,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e tretë, vendosur në zonën e Freskut.
Adresa: Rruga e Dajtit, përballë Restorant Qesaraka.
Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm dhe me ballkon, korridor, ballkon dhe një tualet. Orientimi i apartamentit është Jug-Veri-Perëndim.
Sipërfaqja 108 m2, në proces hipotekimi
Çmimi 500 Euro/m2, në total 54.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4161
  • Price: 54,000€
  • Property Size: 108 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 2+1 !

Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

120,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Dervish Bej Mitrovica, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 115

Apartament

115,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 115

Apartament

350€/Muaj

Apartament 1+1 me qera!

Rruga Mihal Duri, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 80

Apartament

350€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 80

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!