Shitet apartament 2+1!

57,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, vendosur në zonën e Freskut.
Adresa: Rruga “Shefqet Kuka”, Fresku.
Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, dy ballkone, korridor dhe dy tualete. Orientimi i apartamentit është nga Perëndimi.
Sipërfaqja 97 m2, i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor .
(sip neto 93m2 + 4m2 përbashkëta)
Çmimi 587 Euro/m2, total 57.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4147
  • Price: 57,000€
  • Property Size: 97 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Panorama, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 108.5

Apartament

95,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 108.5

Apartament

Shitet apartament 1+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 51

Apartament

25,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 51

Apartament

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Jordan Misja, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 103

Apartament

98,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 103

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shiten Apartamente 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 1+1!