Shitet Apartament 3+1!

88,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri, në një nga zonat më të mira të Tiranës.
Adresa: Rruga “Panorama”, pranë Hipotekës.
Disponon tre dhoma gjumi, sallon ndenjie,ballkon si dhe dy tualete.
Orientimi i apartamentit është Veri-Lindje.
Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie dhe ka një sipërfaqe prej 105 m2.
Çmimi 838 Euro/m2, në total 88.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4125
  • Price: 88,000€
  • Property Size: 105 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Rruga
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 2+1!

Laprakë, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 107

Apartament

80,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 107

Apartament

380€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Liqeni Thatë, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 100

Apartament

380€/Muaj

Beds: 2Bath: 1m²: 100

Apartament

Beds: 2Baths: 2m²: 104

Apartament

47,850€

Beds: 2Baths: 2m²: 104

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 me qera!

NEXT PROPERTY

Shiten Apartamente 2+1!