Shitet apartament 2+1!

79,000€
 • Description
 • Address
 • Details
 • Features

Description

Apartamenti ndodhet në katin e pestë, vendosur në rrugën “5 Maji”.
Adresa: Rruga “5 Maji”.
Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon, korridor si dhe dy tualete.
Orientimi i apartamentit është nga Jugu, i pajisur me sistem kapot, sistem ngrohje-ftohje, xhama termik, dopio xham, parket, tualetet të pajisur me aksesorë inkaso.
Apartamenti është i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor dhe ka një sipërfaqe 93m2.
Çmimi 850 Euro/m2, në total 79.050 Euro.

Address

 • City: Tiranë
 • Neighborhood: Rruga "5 Maji"
 • Country: Albania

Detail

 • Property ID: 4038
 • Price: 79,000€
 • Property Size: 93 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament

Similar Properties

Shitet apartament 2+1!

Rruga Mikel Maruli, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 96

Apartament

65,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 96

Apartament

35,000€/Mobiluar

Beds: 2Bath: 1m²: 60

Apartament

35,000€/Mobiluar

Beds: 2Bath: 1m²: 60

Apartament

76,300€

Shitet Apartament 2+1!

Rezidenca Kodra e Diellit 2, Rruga Zallit, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 109

Apartament

76,300€

Beds: 2Baths: 2m²: 109

Apartament