Shitet apartament 2+1!

74,750€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë, vendosur në zonën e Astirit, përballë karburant Kastratit.
Adresa: Rruga “Sokrat Miho”, Astir.
Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon dhe dy tualete.
Orientimi i apartamentit është Jug-Perëndim.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar.
Sipërfaqja 115 m2.
Çmimi 650 Euro/m2, në total 74.750 Euro.
Nr.kont:+355697403007.

Detail

  • Property ID: 3742
  • Price: 74,750€
  • Property Size: 115 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Astir
  • Country: Albania

Similar Properties

240€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

240€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Muhamet Deliu, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 106.8

Apartament

520€/m2

Beds: 2Bath: 1m²: 106.8

Apartament

Shitet apartament 2+1 !

Rruga “Kolombo”, Liqeni i Thatë.

Beds: 2Baths: 2m²: 116

Apartament

88,740€

Beds: 2Baths: 2m²: 116

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Ambient Komercial me qera!