Shitet Apartament 2+1!

53,400€

Description

Adresa: Rruga “Loni Ligori”, Astiri.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri.
Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon dhe një tualet.
Pallati ka administrim shumë të mirë me ashensor, pastruese dhe cdo funksion tjetër
Sipërfaqja 89 m2, në proces hipotekimi.
Cmimi 600 Euro /m2, total 53.400 Euro ( +15000 Euro së bashku me mobilje)

Detail

  • Property ID: 3713
  • Price: 53,400€
  • Property Size: 89 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Astir
  • Country: Albania

Similar Properties

57,000€

Shitet apartament 2+1 !

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 105

Apartament

57,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 105

Apartament

Beds: 2Bath: 1m²: 144

Apartament

56,160€

Beds: 2Bath: 1m²: 144

Apartament

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Bardhok Biba, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Bath: 1m²: 112.45

Apartament

140,562€

Beds: 3Bath: 1m²: 112.45

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!