Shitet Apartament 2+1!

53,400€

Description

Adresa: Rruga “Loni Ligori”, Astiri.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri.
Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon dhe një tualet.
Pallati ka administrim shumë të mirë me ashensor, pastruese dhe cdo funksion tjetër
Sipërfaqja 89 m2, në proces hipotekimi.
Cmimi 600 Euro /m2, total 53.400 Euro ( +15000 Euro së bashku me mobilje)

Detail

  • Property ID: 3713
  • Price: 53,400€
  • Property Size: 89 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Astir
  • Country: Albania

Similar Properties

300€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 73

Apartament

300€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 73

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Asim Vokshi, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 81

Apartament

81,100€

Beds: 2Bath: 1m²: 81

Apartament

72,000€

Shitet apartament 2+1 !

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 168

Apartament

72,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 168

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!