Shitet apartament 2+1!

Rruga e Dajtit
62,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e pestë, vendosur në zonën e Freskut.
Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi, korridor, salloni i bollshëm me ballkon, dy ballkone dhe dy tualete.
Punime cilësore, me orientim nga Jugu dhe Lindja.
Apartamenti është i pajisur me sistem kapot, sistem ngrohje ftohje dhe dritare plastike dopjo xham.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Sipërfaqja 112.7 m2.
Çmimi 550 Euro m2, në total 62.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 3411
  • Price: 62,000€
  • Property Size: 112.7 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga e Dajtit
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

Beds: 2Baths: 2m²: 101

Apartament

59,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 101

Apartament

160€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 70

Apartament

160€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 70

Apartament

71,625€

Shitet Apartament 2+1 !

Rruga “Don Bosko”, Rezidenca “Fior di Bosco”.

Beds: 2Baths: 2m²: 95.5

Apartament

71,625€

Beds: 2Baths: 2m²: 95.5

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 1+1

NEXT PROPERTY

Apartament 3+1 me Qera!