Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria
51,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri, vendosur në zonën e Freskut. Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, dy ballkonë dhe 1 tualet.
Ka një sipërfaqe prej 97 m2 dhe është i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor.
Çmimi 525 Euro/m2, në total 51.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 3254
  • Price: 51,000€
  • Property Size: 97 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

Apartament 2+1 për shitje!

Rruga Loni Ligori, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 117

Apartament

64,350€

Beds: 3Baths: 2m²: 117

Apartament

35,000€/Mobiluar

Beds: 2Bath: 1m²: 60

Apartament

35,000€/Mobiluar

Beds: 2Bath: 1m²: 60

Apartament

75,000€

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Bill Klinton, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

75,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!