Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Shqipëria
52,470€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e 3-te, vendosur në zonën e Freskut.
Apartamenti përbëhet nga 2 dhoma gjumi, korridor i cili shpërndan në formë të drejtë dhe të rregullt në ambientet e shtëpisë, salloni i bollshëm me ballkon, si dhe një tualet.
Punime cilësore dhe organizim shumë i mirë i ambienteve, me orientim Lindje-Jug-Perëndim, Apartamenti është i rikonstruktuar dhe shitet totalisht i mobiluar.
Sipërfaqja 99 m2, Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi 530 Euro/m2, në total 52.470 Euro.

Detail

  • Property ID: 3143
  • Price: 52,470€
  • Property Size: 99 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Shqipëria
  • City: Tirana
  • Country: Albania

Similar Properties

71,625€

Shitet Apartament 2+1!

Rruga “Don Bosko”, Rezidenca “Fior di Bosco”.

Beds: 2Baths: 2m²: 95.5

Apartament

71,625€

Beds: 2Baths: 2m²: 95.5

Apartament

400€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 100

Apartament

400€/Muaj

Beds: 3Baths: 2m²: 100

Apartament

Beds: 2Baths: 2m²: 108

Apartament

93,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 108

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!