Shitet Apartament 2+1!

Rruga Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
139,000€

Description

Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë , i vendosur në një kompleks me punime cilësore në hyrje të Don Boskos.
Apartamenti ka një organizim shumë të rregullt të ambienteve, me dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, korridor, dy tualete si dhe një verandë të bollshme.
Sipërfaqja e brendshme 116 m2 si dhe një verandë prej 46 m2. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Çmimi në total 139.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 3104
  • Price: 139,000€
  • Property Size: 162 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 2+1!

Rruga “Shefqet Kuka”, Fresku.

Beds: 2Bath: 1m²: 93

Apartament

45,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 93

Apartament

Beds: 2Bath: 1m²: 87

Apartament

100,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 87

Apartament

350€/Muaj

Apartament 1+1 me qera!

Rruga Mihal Duri, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 80

Apartament

350€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 80

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1!