Shitet Apartament 2+1!

Rruga “Don Bosko”, Rezidenca “Fior di Bosco”.
71,625€

Description

Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e katërt, në një ndërtim të ri dhe tepër bashkëkohor, në një nga rezidencat më të mira në Tiranës.
Disponon 2 dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon, korridor, 2 tualete.
Apartamenti ka orientim nga Perëndimi.
Sipërfaqja e apartamentit 95.5m2
Çmimi për 750 Euro/m2, në total 71.625 Euro.

Detail

  • Property ID: 3046
  • Price: 71,625€
  • Property Size: 95.5 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga “Don Bosko”, Rezidenca “Fior di Bosco”.
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Don Bosko
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 1+1!

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartament

33,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartament

85,000€

Shitet apartament 2+1!

Rruga e Ullishtes, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 111

Apartament

85,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 111

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 94

Apartament

60,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 94

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 1+1 !

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1!