Shitet Apartament 2+1 !

Rruga “Don Bosko”, Rezidenca “Fior di Bosco”.
71,625€

Description

Apartamentet 2+1 ndodhet në katin e tetë (jo të fundit), në një ndërtim të ri dhe tepër bashkëkohor, në një nga rezidencat më të mira në Tiranës.
Disponon 2 dhoma gjumi, sallon ndenjie, ballkon, korridor , 2 tualete.
Apartamenti ka orientim nga Lindja.
Sipërfaqja e apartamentit 95.5m2
Çmimi për 750 Euro/m2, në total 71.625 Euro.

Detail

  • Property ID: 3034
  • Price: 71,625€
  • Property Size: 95.5 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga “Don Bosko”, Rezidenca “Fior di Bosco”.
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Don Bosko
  • Country: Albania

Similar Properties

52,000€

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 94.4

Apartament

52,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 94.4

Apartament

Beds: 2Bath: 1m²: 121

Apartament

65,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 121

Apartament

45,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 57

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Papafingo 3+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 1+1 !