Shitet Apartament 2+1!

Rruga Allaman Dervishi, Tiranë, Shqipëria
60,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri.
Ai përbëhet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie, 1 ballkon dhe 2 tualete.
Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe ka orientim Jug-Perëndim.
Sipërfaqe totale e apartamentit 101.4 m2.
Apartamenti disponon certifikatë pronësie.
Cmimi total 60.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 3002
  • Price: 60,000€
  • Property Size: 101.4 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Allaman Dervishi, Tiranë, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Kthesa e Kamzës
  • Country: Albania

Similar Properties

65,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 108

Apartament

65,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 108

Apartament

65,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 117.7

Apartament

65,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 117.7

Apartament

270€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 114

Apartament

270€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 114

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 3+1 !

NEXT PROPERTY

Shitet Papafingo Duplex 1+1!