Shitet apartament 2+1!

Rruga “Shefqet Kuka”, Fresku.
45,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e tretë, vendosur në një kompleks pallatesh të rregullt. Ambienti përbëhet nga 2 dhoma gjumi, 1 korridor, 1 tualet, si dhe sallonin i cili është me ballkon. Orientimi i tij është nga Veriu. Punimet janë mjaft cilësore me dritare dopjo xham dhe grila, sistem ngrohje dhe ftohje.
Sipërfaqja 93 m2.
Çmimi 483 Euro/m2, në total 45.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 2933
  • Price: 45,000€
  • Property Size: 93 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga “Shefqet Kuka”, Fresku.
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

Apartament 2+1 për shitje!

Rruga Egnatia, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 104

Apartament

82,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 104

Apartament

Shitet Apartament 1+1!

Rruga Jordan Misja, Tirana, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 73

Apartament

65,700€

Bed: 1Bath: 1m²: 73

Apartament

Shitet apartament 1+1!

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 69

Apartament

33,800€

Bed: 1Bath: 1m²: 69

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Apartament me qera 2+1!

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 me qera!