Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria
44,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të, vendosur në një pallat të ri në zonën e Freskut. Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, një korridor, sallon ndenjie, ballkon dhe 1 tualet. Orientim nga Lindja-Jugu-Perëndim, gjë e cila e bën të jetë me dritë apartamentin gjatë gjithë kohës.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Sipërfaqja 102 m2.
Çmimi 430 Euro m2, total 44.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 2878
  • Price: 44,000€
  • Property Size: 102 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

Beds: 2Bath: 1m²: 56

Apartament

18,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 56

Apartament

270€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 114

Apartament

270€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 114

Apartament

Shitet Apartament 2+1!

Rruga e Dajtit, Tiranë, Shqipëri

Beds: 2Baths: 2m²: 102.7

Apartament

530€/m2

Beds: 2Baths: 2m²: 102.7

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Apartament me qera 2+1!