Shitet apartament 2+1 !

Rruga “Kolombo”, Liqeni i Thatë.
88,740€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, vendosur në një zonë shumë të sigurtë dhe të mirëorganizuar në zonën e Liqenit të Thatë.
Apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie, tre ballkone të vegjël si dhe dy tualete.
Sipërfaqja 116 m2 dhe është i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor.
Çmimi 765 Euro/m2, në total 88740 Euro, i diskutueshëm.

Detail

  • Property ID: 2749
  • Price: 88,740€
  • Property Size: 116 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga “Kolombo”, Liqeni i Thatë.
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

25,000€/Leke

Apartament 2+1 me qera!

Përballë Gjykatës Administrative, Don Bosko.

Beds: 2Bath: 1m²: 90

Apartament

25,000€/Leke

Beds: 2Bath: 1m²: 90

Apartament

280€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga Selita e Vjeter, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

280€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

Bed: 1Bath: 1m²: 62

Apartament

58,900€

Bed: 1Bath: 1m²: 62

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 me qera!