Shitet apartament 2+1!

Rruga Muhamet Deliu, Shqipëria
520€/m2

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të banimit, vendosur në një zonë shumë të rregullt dhe të mirëorganizuar në zonën e Fresku.
Apartamenti përbëhet nga dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, korridor, ballkon dhe një tualet.
Punime cilësore dhe çmim i arsyeshëm.
Sipërfaqja 106.8 m2, i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor,
Çmimi 520 Euro/m2, në total 55.536 Euro.

Detail

  • Property ID: 2715
  • Price: 520€/m2
  • Property Size: 106.8 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Muhamet Deliu, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 2+1!

Rruga Loni Ligori, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 110

Apartament

61,600€

Beds: 2Baths: 2m²: 110

Apartament

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 99

Apartament

120,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 99

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 102

Apartament

52,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 102

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 me qera!

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 me qera!