Shitet apartament 2+1!

Rruga Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
83,100€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të ndërtimit, i pozicionuar jug-lindje, në një kompleks të mirëorganizuar dhe punime shumë cilësore.
Apartamenti përbëhet nga 2 (dy) dhoma gjumi, ka një sallon i cili është me ballkon, dhe 2 (dy) tualete.
Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie.
Sipërfaqja 114 m2
Apartamenti ka një arredim bashkëkohor dhe shitet i mobiluar ose jo, sipas kërkesës së klientit.
Cmimi 729 Euro/m2, në total 83100 Euro.

Detail

  • Property ID: 2619
  • Price: 83,100€
  • Property Size: 114 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Don Bosko
  • Country: Albania

Similar Properties

Bed: 1Bath: 1m²: 68

Apartament

57,800€

Bed: 1Bath: 1m²: 68

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga “Shefqet Kuka”, Fresku.

Beds: 2Bath: 1m²: 93

Apartament

45,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 93

Apartament

600€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

600€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Apartament me qera 3+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!