Shitet apartament 2+1!

Rruga Kastriotet, Tiranë, Shqipëria
75,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të ndërtimit, ndodhet në një pallat të ri, me punime shumë cilësore.
Apartamenti ndodhet në pozicion shumë të mirë, buzë rrugës kryesore.
Ka 2 dhoma gjumi, një sallon ndenjie, ambient gatimi i veçantë, ballkon dhe dy tualete.
Apartamenti shitet totalisht i mobiluar.
Apartamenti është i paisur me çertifikatë pronësie
Sipërfaqja 109 m2
Çmimi 688 Euro/m2, në total 75.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 2498
  • Price: 75,000€
  • Property Size: 109 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Kastriotet, Tiranë, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Kthesa e Kamzës
  • Country: Albania

Similar Properties

68,000€

Bed: 1m²: 68

Apartament

Beds: 2Bath: 1m²: 98

Apartament

78,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 98

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 102

Apartament

44,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 102

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shiten Apartamente 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!