Shitet apartament 2+1!

Rruga Kastriotet, Tiranë, Shqipëria
75,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të ndërtimit, ndodhet në një pallat të ri, me punime shumë cilësore.
Apartamenti ndodhet në pozicion shumë të mirë, buzë rrugës kryesore.
Ka 2 dhoma gjumi, një sallon ndenjie, ambient gatimi i veçantë, ballkon dhe dy tualete.
Apartamenti shitet totalisht i mobiluar.
Apartamenti është i paisur me çertifikatë pronësie
Sipërfaqja 109 m2
Çmimi 688 Euro/m2, në total 75.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 2498
  • Price: 75,000€
  • Property Size: 109 m²
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Kastriotet, Tiranë, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Kthesa e Kamzës
  • Country: Albania

Similar Properties

280€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga Selita e Vjeter, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

280€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 100

Apartament

Bed: 1Bath: 1m²: 68

Apartament

57,800€

Bed: 1Bath: 1m²: 68

Apartament

Apartament në shitje për biznes!

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 111

Apartament

150,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 111

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shiten Apartamente 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!