Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria
59,125€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e pestë (jo i fundit), i vendosur në një zonë të mirëorganizuar në zonën e Freskut.
Apartamenti përbëhet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenjie që të ofron një pamje fantastike, ambient gatimi të veçantë, korridor, 2 tualete, si dhe 2 ballkone.
Orientimi i apartamentit është i përkryer, pasi ka akses nga Lindja – Perëndimi dhe Veriu.
Punimet janë mjaft cilësore pasi është totalisht i rikonstruktuar, me dritare doppio xham plastik, grilat nga më cilësoret, sistem ngrohje dhe ftohje, i pajisur sistem kapot në të gjithë pjesën e banimit.
Apartamenti është i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor.
Sipërfaqja 107.5 (104.7)
Çmimi 550 Euro/m2, total 59125 Euro.

Detail

  • Property ID: 2416
  • Price: 59,125€
  • Property Size: 107.5 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Features

Similar Properties

Shitet apartament 1+1 !

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 70

Apartament

40,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 70

Apartament

Apartament 2+1 për shitje!

Rruga Xhanfize Keko, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Bath: 1m²: 105

Apartament

97,000€

Beds: 3Bath: 1m²: 105

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga e Dibrës, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 106

Apartament

106,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 106

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!