Shitet Apartament 2+1!

103,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri, në një ndër komplekset më të sigurt e me punime shumë cilësore.

Adresa: Rruga “Jordan Misja”.

Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, ballkon si dhe dy tualete (një prej tyre funksionon si magazinë).

Apartamenti ka orientim nga Jugu dhe shitet i mobiluar.

Ka një sipërfaqe prej 103m2, me dokumenta të rregullta pronësie.

Cmimi 1000 Euro/m2, total 103000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4714
  • Price: 103,000€
  • Property Size: 103 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Rruga
  • Country: Albania

Similar Properties

270€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 114

Apartament

270€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 114

Apartament

160€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 70

Apartament

160€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 70

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Kastriotet, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 109

Apartament

75,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 109

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!     

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!