Shitet Apartament  2+1!

55,000€

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e dytë, të një pallati të ri.

Adresa: Rruga Shefqet Kuka, Fresku.

Disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie ,korridor të bollshëm, ballkon dhe tualet.

Sipërfaqja 120m2, me dokumenta të rregullta pronësie.

Cmimi  459 Euro/m2, total 55000 Euro

Detail

  • Property ID: 4624
  • Price: 55,000€
  • Property Size: 120 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Similar Properties

300€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga “Mihal Grameno”, 200m afër Shkollës së Baletit,

Beds: 2Bath: 1m²: 95

Apartament

300€/Muaj

Beds: 2Bath: 1m²: 95

Apartament

Beds: 2Baths: 2m²: 101

Apartament

95,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 101

Apartament

Beds: 3Baths: 2m²: 124

Apartament

68,200€

Beds: 3Baths: 2m²: 124

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Jepet me Qera 3+1!