Shitet apartament 1+1!

Rruga Ali Demi, Tirana, Shqipëria
55,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, i vendosur në një pallat të ri dhe në një zonë shumë të rregullt.
Apartamenti ka një orientim shumë të mirë Jug-Lindje dhe përbëhet nga një dhomë gjumi, sallon ndenjie të bollshëm, korridor i cili shpërndan në formë të drejtë dhe të rregullt ambientet e shtëpisë, ballkon si dhe një tualet.
Sipërfaqja e apartamentit 64.7 m2
Çmimi 850 Euro m2, në total 54.995 Euro.

Detail

  • Property ID: 2066
  • Price: 55,000€
  • Property Size: 64.7 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Ali Demi, Tirana, Shqipëria
  • City: Tirana
  • Neighborhood: Ali Demi
  • Country: Albania

Features

Similar Properties

Shitet apartament 3+1!

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 160

Apartament

160,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 160

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga e Teleferikut, Fresku.

Beds: 2Baths: 2m²: 106

Apartament

57,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 106

Apartament

Apartament 2+1 për shitje!

Përballë Ekspozitës “Shqipëria Sot”, Lulishte “Çajupi”.

Beds: 2Baths: 2m²: 105

Apartament

120,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 105

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 për shitje!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1!