Shitet apartament 1+1!

Rruga Muzaket, Tiranë, Shqipëria
39,975€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë në një pallat të sapopërfunduar.
Ndodhet në një prej zonave më të qeta të Don Boskos, në tre anët e pallatit nuk ka asnjë ndërtim i cili mund të pengojë pamjen e tij.
Në apartament nuk janë vënë dyer, dritare dhe pllaka për arsye që klienti të përzgjedhë ngjyrën dhe modelin e tyre, cmimi i dhënë e përfshin të kompletuar apartamentin.
Sipërfaqja 61.5 m2
Cmimi 650 Euro/m2

Detail

  • Property ID: 2199
  • Price: 39,975€
  • Property Size: 61.5 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Muzaket, Tiranë, Shqipëria
  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Don Bosko
  • Country: Albania

Features

Similar Properties

55,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 68.3

Apartament

55,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 68.3

Apartament

53,500€

Beds: 2Baths: 2m²: 107

Apartament

53,500€

Beds: 2Baths: 2m²: 107

Apartament

Beds: 2Bath: 1m²: 95

Apartament

76,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 95

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1 !