Shitet apartament 1+1!

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Shqipëria
33,000€

Description

Shitet apartamente 1+1!
Apartamenti ndodhet në katin e pestë, të një pallati të ri.
Apartamenti është i organizuar me një dhomë gjumi, sallon ndenjie, korridor, ballkon dhe një tualet.
Sipërfaqet e tij është 60m2.
Çmimi 550 Euro/m2,total 33000 Euro

Detail

  • Property ID: 2146
  • Price: 33,000€
  • Property Size: 60 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Shqipëria
  • City: Tirana
  • Neighborhood: Fresku
  • Country: Albania

Features

Similar Properties

350€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga Hamdi Sina, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 100

Apartament

350€/Muaj

Beds: 2Bath: 1m²: 100

Apartament

39,975€

Shitet apartament 1+1!

Rruga Muzaket, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 61.5

Apartament

39,975€

Bed: 1Bath: 1m²: 61.5

Apartament

Shiten Apartamente!

Rruga e Dajtit, Tiranë, Shqipëri

Beds: 2Baths: 2m²: 95

Apartament

530€/m2

Beds: 2Baths: 2m²: 95

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Ambient Biznesi !