Shitet apartament 1+1!

35,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, vendosur në zonën e Freskut. Adresa: Rruga “Muhamet Deliu” Fresku.  Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi, sallon ndenjie, tualet dhe një ballkon.

Sipërfaqja 70 m2, shitet i mobiluar, në proces hipotekimi.

Çmimi 500 Euro/m2, total 35.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4358
  • Price: 35,000€
  • Property Size: 70 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

75,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 92

Apartament

75,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 92

Apartament

225€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga Hamdi Sina, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 90

Apartament

225€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 90

Apartament

51,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 69

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!