Shitet Apartament 1+1!

62,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt, në një nga zonat më të qeta të Tiranës.

Ai disponon një dhomë gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, korridor, ballkon dhe një tualet,

Orientimi i apartamentit është Lindja.

Ka një sipërfaqe prej 75.6 m2 , në proces hipotekimi.

Cmimi 820 Euro/m2, në total 62.000 Euro.

Në çmim përfshihet dhe një garazh.

Detail

  • Property ID: 4315
  • Price: 62,000€
  • Property Size: 75.6 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

57,000€

Shitet apartament 2+1 !

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 105

Apartament

57,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 105

Apartament

68,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 85

Apartament

68,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 85

Apartament

Beds: 2Bath: 1m²: 114

Apartament

62,700€

Beds: 2Bath: 1m²: 114

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 me qera!