Shitet Apartament 1+1!

52,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë, në një nga zonat më të qeta të Tiranës.
Adresa: Rruga “Peti”, Liqeni i Thatë.
Ai disponon 1 dhomë gjumi, 1 sallon ndenjie i bollshëm, 1 korridor, 1 ballkon dhe 1 një tualet.
Orientimi i apartamentit është Jug.
Ka një sipërfaqe prej 65 m2, me dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi 800 Euro/m2,total 52.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 4281
  • Price: 52,000€
  • Property Size: 65 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 3+1 !

Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 116

Apartament

139,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 116

Apartament

300€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga “Mihal Grameno”, 200m afër Shkollës së Baletit,

Beds: 2Bath: 1m²: 95

Apartament

300€/Muaj

Beds: 2Bath: 1m²: 95

Apartament

Apartament në shitje për biznes!

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 111

Apartament

150,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 111

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 1+1 me qera!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!