Shitet Apartament 1+1!

58,900€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të banimit, në një nga zonat më të qeta të Tiranës.
Adresa: Rruga “Hamdi Sina”, Liqeni i Thatë.
Ai disponon një dhomë gjumi,sallon ndenjie i bollshëm, korridor, ballkon dhe një tualet.
Orientimi i apartamentit është Jugu.
Ka një sipërfaqe prej 62 m2 dhe disponon certifikatë pronësie.
Cmimi 950 Euro/m2, total 58.900 Euro.

Detail

  • Property ID: 4263
  • Price: 58,900€
  • Property Size: 62 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

100,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 111

Apartament

250€/Muaj

Apartament 1+1 me qera!

Komuna e Parisit, Tirana, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartament

250€/Muaj

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 94

Apartament

53,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 94

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 me qera!