Shitet Apartament 1+1!

49,500€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë në zonën e Astirit.
Adresa: Rruga “Astrit Losha”, Astir.
Disponon një dhomë gjumi, sallon ndenjie, korridor, ballkon si dhe një tualet.
Punimet janë shumë cilësore, me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është mundësia për adaptim në apartament 2+1.
Sipërfaqja 86 m2
Cmimi 575 Euro/m2, total 49.500 Euro.

Detail

  • Property ID: 4202
  • Price: 49,500€
  • Property Size: 86 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Astir
  • Country: Albania

Similar Properties

25,000€/Leke

Apartament 2+1 me qera!

Përballë Gjykatës Administrative, Don Bosko.

Beds: 2Bath: 1m²: 90

Apartament

25,000€/Leke

Beds: 2Bath: 1m²: 90

Apartament

Apartament 1+1 për shitje!

Rruga Hysen Gjura, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 66

Apartament

39,600€

Bed: 1Bath: 1m²: 66

Apartament

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Jordan Misja, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 103

Apartament

98,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 103

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 3+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!