Shitet Apartament 1+1!

49,500€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë në zonën e Astirit.
Adresa: Rruga “Astrit Losha”, Astir.
Disponon një dhomë gjumi, sallon ndenjie, korridor, ballkon si dhe një tualet.
Punimet janë shumë cilësore, me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është mundësia për adaptim në apartament 2+1.
Sipërfaqja 86 m2
Cmimi 575 Euro/m2, total 49.500 Euro.

Detail

  • Property ID: 4202
  • Price: 49,500€
  • Property Size: 86 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Astir
  • Country: Albania

Similar Properties

75,600€

Shitet apartament 2+1!

Rruga “Milo Sotir Gura”, Astir.

Beds: 2Baths: 2m²: 126

Apartament

75,600€

Beds: 2Baths: 2m²: 126

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 72

Apartament

85,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 72

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 98

Apartament

55,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 98

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 3+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!