Shitet Apartament 1+1!

62,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të banimit, në një nga zonat më të qeta të Tiranës.
Adresa: Rruga “Hamdi Garunja”, Liqeni i Thatë.
Ai disponon një dhomë gjumi,sallon ndenjie i bollshëm, korridor, ballkon dhe një tualet.
Orientimi i apartamentit është Jug-Perëndim.
Ka një sipërfaqe prej 62m2 , process hipotekimi
Cmimi 1000 Euro/m2,total 62000Euro.

Detail

  • Property ID: 4154
  • Price: 62,000€
  • Property Size: 62 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Liqeni i Thatë
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 1+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 51

Apartament

25,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 51

Apartament

75,600€

Shitet apartament 2+1!

Rruga “Milo Sotir Gura”, Astir.

Beds: 2Baths: 2m²: 126

Apartament

75,600€

Beds: 2Baths: 2m²: 126

Apartament

69,000€/i diskutueshëm

Okazion!Shitet Apartament 2+1!

Rruga Petro Korçari, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 90

Apartament

69,000€/i diskutueshëm

Beds: 2Bath: 1m²: 90

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!