Shitet apartament 1+1!

57,800€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e dytë, vendosur në rrugën “5 Maji”.
Adresa: Rruga “5 Maji”.
Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi, sallon ndenjie, ballkon dhe një tualet.
Orientimi i apartamentit është nga Veriu dhe është i pajisur me sistem kapot, sistem ngrohje-ftohje, xhama termik, dopio xham dhoma, shtruar në parket si dhe tualeti i pajisur me aksesorët inkaso.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ka një sipërfaqe prej 68 m2
Çmimi 850 Euro/m2, në total 57.800 Euro.

Detail

  • Property ID: 4021
  • Price: 57,800€
  • Property Size: 68 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Rruga "5 Maji"
  • Country: Albania

Similar Properties

Apartament 3+1 për shitje!

Garden City, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 186

Apartament

110,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 186

Apartament

300€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rruga “Mihal Grameno”, 200m afër Shkollës së Baletit,

Beds: 2Bath: 1m²: 95

Apartament

300€/Muaj

Beds: 2Bath: 1m²: 95

Apartament

Shitet Apartament 2+1!

Rruga Allaman Dervishi, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 101.4

Apartament

60,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 101.4

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shiten Apartamente 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!