Shitet apartament 1+1 !

68,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e pestë, vendosur në një zonë në zhvillim e sipër, pranë Concord Center. Adresa: Rruga “5 Maji”.
Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi, sallon ndenje, një tualet dhe një ballkon.
Orientimi i apartamentit është nga Lindja dhe shitet totalisht i mobiluar.
Sipërfaqja 68.3 m2, i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor.
Çmimi 996 Euro/m2, në total 68.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 3944
  • Price: 68,000€
  • Property Size: 68 m²
  • Bedrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Medreseja
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 97

Apartament

51,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 97

Apartament

42,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 70

Apartament

42,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 70

Apartament

Shiten Apartamente 2+1!

Rruga Ali Demi, Tirana, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 101.1

Apartament

72,800€

Beds: 2Baths: 2m²: 101.1

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 1+1 !

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1 !