Shitet apartament 1+1!

38,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri.
Adresa: Rruga “Kastriotët”, Kthesa e Kamzës.
Apartamenti disponon një dhomë gjumi, sallon ndenjie të bollshëm, korridor, ballkon dhe një tualet.
Sipërfaqja 68m2, në process hipotekimi.
Çmimi 560 Euro m2, në total 38.000 Euro, i diskutueshëm

Detail

  • Property ID: 3851
  • Price: 38,000€
  • Property Size: 68 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament

Address

  • City: Tiranë
  • Neighborhood: Kthesa e Kamzës
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 3+1 !

Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Shqipëria

Beds: 3Baths: 2m²: 116

Apartament

139,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 116

Apartament

200€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 120

Apartament

200€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 120

Apartament

Shitet apartament 2+1 !

Rruga “Kolombo”, Liqeni i Thatë.

Beds: 2Baths: 2m²: 116

Apartament

88,740€

Beds: 2Baths: 2m²: 116

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

OKAZION!!! Shitet Apartament 1+1!

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1!