Shitet apartament 1+1!

Rruga Ali Demi, Tirana, Shqipëria
50,400€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, vendosur në një zonë shumë të rregullt dhe të mirëorganizuar.
Apartamenti disponon një dhomë gjumi, sallon ndenjie korridor dhe një tualet.
Apartamenti ka orientim Veri-Lindje, cka e bën të jetë i ndriçueshëm natyralisht.
Sipërfaqja 70m2.
Në proces hipotekimi
Çmimi 720 Euro/m2, në total 50.400 Euro.

Detail

  • Property ID: 3534
  • Price: 50,400€
  • Property Size: 70 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Ali Demi, Tirana, Shqipëria
  • City: Tirana
  • Neighborhood: Ali Demi
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 1+1!

Rruga Demir Progri, Tiranë, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m²: 74

Apartament

43,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 74

Apartament

270€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 114

Apartament

270€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 114

Apartament

350€/Muaj

Apartament 2+1 me qera!

Rezidenca Alba, Rruga e Kavajës.

Beds: 2Baths: 2m²: 90

Apartament

350€/Muaj

Beds: 2Baths: 2m²: 90

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shiten Apartamente 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!