Shitet apartament 1+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Shqipëria
33,000€

Description

Apartamenti ndodhet në katin e 3, vendosur në zonën e Freskut.
Apartamenti përbëhet një dhomë gjumi, korridori i cili shpërndan në formë të drejtë dhe të rregullt në ambientet e shtëpisë, sallon i bollshëm dhe me ballkon, si dhe tualeti.
Punime mjaft cilësore dhe çmim i arsyeshëm.
Sipërfaqja 74 m2, i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor,
Çmimi 445 Euro/m2, në total 33.000 Euro.

Detail

  • Property ID: 3118
  • Price: 33,000€
  • Property Size: 74 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Address: Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Shqipëria
  • City: Tirana
  • Country: Albania

Similar Properties

Shitet apartament 2+1!

Rruga Shefqet Kuka, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m²: 97

Apartament

51,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 97

Apartament

Shitet apartament 2+1!

Rruga Mikel Maruli, Tiranë, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m²: 96

Apartament

65,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 96

Apartament

Beds: 2Baths: 2m²: 82.5

Apartament

62,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 82.5

Apartament


PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1!